Wynajem

Powierzchnia

337 m2

Lokalizacja

Piętro

Przeznaczenie

Klub fitness, szkoła tańca,
gabinety lekarskie,
inne – do uzgodnienia

Właściciel

CP Tychy Sp. z o.o, Pruszków

Kontakt

Ela Zielińska
698 621 014, info@city-point.pl

Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 337 m2. Lokal znajduje się na piętrze w jednym z budynków centrum handlowo-rozrywkowego CITY POINT. Na parterze mieszczą się dwa inne lokale [sklep ŻABKA i restauracja GUSTO DOMINIUM]. Lokal posiada niezależne wejście od reszty budynku i może funkcjonować niezależnie od godzin otwarcia centrum handlowo-rozrywkowego. Lokal jest przystosowany pod działalność typu klub fitness. Wcześniej w tym miejscu działał klub fitness dla kobiet. Składa się z holu wraz z recepcją, pomieszczenia do ćwiczeń, sali ćwiczeń wraz z pomieszczeniem magazynowym, zapleczem socjalnym dla trenerów oraz klientów [szatnie, węzeł sanitarny, prysznice, sauna]. Sale ćwiczeń posiadają duże przeszklone witryny na całej wysokości ścian.

Okna lokalu wychodzą na aleję Jana Pawła II. Lokal jest wykończony [ściany, sufit, podłogi] i posiada wszelkie niezbędne instalacje – elektryczna, wod.-kan., ppoż., went.-klimat., alarmowa, telef. Lokal najchętniej wynajmiemy pod działalność  usługową jak fitness klub, szkoła tańca, studio kosmetyczne, fryzjerskie, gabinety lekarskie bądź działalność handlową.

Do pobrania

Powierzchnia

76 m2

Lokalizacja

1 piętro

Przeznaczenie

Handel bądź usługi, najchętniej –
fryzjer, manicure, kosmetyka

Właściciel

CP Tychy Sp. z o.o, Pruszków

Kontakt

Ela Zielińska
698 621 014, info@city-point.pl

Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 76 m2. Lokal znajduje się na I piętrze w budynku galerii handlowej centrum handlowo-rozrywkowego CITY POINT. Na tym samym piętrze znajduje się drugie wejście do centrum prowadzące od strony głównego parkingu obiektu znajdującego się przy kinie. Na tym samym piętrze znajdują się lokale marek, PLAY, T-MOBILE, X-ZONE oraz STUDIO SIM. Wejście do lokalu znajduje się od widocznej strony – na wprost schodów ruchomych.

Lokal posiada dużą przeszkloną witrynę. Lokal jest wykończony – sufit płytki gres, sufit podwieszany, wykończone przymierzalnie, ściany GK odświeżone malowane na biało. Lokal posiada niewielkie zaplecze z dostępem do wody. Lokal posiada wszelkie niezbędne instalacje – elektryczna, wod.-kan., ppoż., went.-klimat., alarmowa, telef. Lokal najchętniej wynajmiemy pod działalność usługową jak studio fryzjerskie w połączeniu z manicure i / lub usługami kosmetycznymi bądź działalność handlową.

Do pobrania