od 7 do 26 Maja

Zawód: Mama

Z okazji Dnia Mamy zapraszamy wszystkie nasze klientki będące mamami do wzięcia udziału w konkursie zakupowym, w którym do wygrania będzie biżuteria marki YES, oraz do skorzystania ze specjalnych atrakcji zaplanowanych na 26 maja.

Konkurs dla Mam, 7-26.05

Zrób zakupy w City Point w dniach 7-26.05 za kwotę co najmniej 50 zł brutto, odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj jeden z fantastycznych wisiorków od YES oraz nagrody dodatkowe ufundowane przez Partnerów akcji „Zawód: Mama”! Rejestracja zakupów odbędzie się w Punkcie obsługi klienta czynnym w dniach 12, 19 i 26 maja w godz. 10:00-18:00. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi 26 maja o godz. 18:15.

Regulamin konkursu

Dzień Mamy, 26.05 godz. 15:00-18:00

Z okazji Dnia Mamy zapraszamy na uroczyste otwarcie wystawy zdjęć tyskiej fotograf Anny Bindy poświęconej matkom oraz spotkania ze specjalistami z różnych branż – psychologiem i właścicielką klubu „Profitness Tychy” Tychy, Agnieszką Kuc, doradczyniami laktacyjnymi i położnymi, Martą Kliś i Dominiką Smolińską ze „Szkoły Rodzenia Bociek”, instruktorem chustonoszenia Danutą Ficek z „Zachustowanego Zakątka” oraz instruktorem „BuggyGym” Agatą Leśkiewicz. Dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym przygotowane zostaną warsztaty zdrowego gotowania prowadzone przez dietetyka Katarzynę Wrzos „Dobry Dietetyk” i sklep z żywnością ekologiczną „Jemy Eko” oraz zajęcia ruchowe prowadzone przez instruktorki klubu „Profitness Tychy”.