1 września 12:00-18:00

Szkoła na wesoło.
Animacje dla dzieci.

Już po weekendzie zabrzmi szkolny dzwonek! Na uprzyjemnienie milusińskim powrotu do szkoły w radosnej atmosferze w sobotę, 1 września zapraszamy na animacje dla dzieci w wieku szkolnym.

Już po weekendzie zabrzmi szkolny dzwonek! Na uprzyjemnienie milusińskim powrotu do szkoły w radosnej atmosferze w sobotę, 1 września zapraszamy na animacje dla dzieci w wieku szkolnym. W programie będą warsztaty kreatywne, zabawy logiczne, gra towarzyska. Startujemy w sobotę o 12:00. Zamknięcie kącika animacyjnego przewidziane o godz.18:00. Wstęp wolny. Dzieci do wzięcia udziału zapisuje rodzic! Dziecko podczas warsztatów pozostaje pod opieką rodzica.

WARSZTATY 1 – MAKE AND TAKE – DIY OŁÓWKI

Warsztaty z wykorzystaniem takich materiałów jak ołówki, washi tapes, kleje, kryształki samoprzylepne, ozdobne aplikacje. Dzieci samodzielnie wykonywać będą ozdoby na ołówki szkolne.

KĄCIK – MAKE AND TAKE

W kąciku rozwiązywać będziemy łamigłówki, rebusy, kolorowanki i zagadki ortograficzne i językowe. Do wykonania przez dzieci na każdym poziomie szkolnym. Łamigłówki i rebusy nawiązywać będą do powrotu do szkoły oraz wakacji. W użyciu będą kredki, pisaki i mazaki oraz kleje, papiery kolorowe, aplikacje do przyklejania i tworzenia kolaży.

KĄCIK– ACTIVE TIME

W tym kąciku odbywa się będzie gra w Giga Chińczyka – planszówkę, w której głównym zadaniem będzie zebranie klasy i dotarcie do szkoły(bazy) w jak najszybszym tempie.