2-24 grudnia

ŚWIĘTA W CITY

Przedświąteczny czas upłynie nam w CITY POINT na wielu przyjemnościach. Sprawdźcie co dla Was przygotowaliśmy!

2-4 grudnia – Mini zjazd food trucków
6 grudnia – I Ty możesz zostać świętym Mikołajem!
10 grudnia – Świąteczny mini-koncert
17-18 grudnia – Pakowanie prezentów
19-24 grudnia – Kiermasz świąteczny

ZJAZD FOOD TRUCKÓW, 2-4.12, 10:00-21:00
Zjazd food trucków zapoczątkował obchody świąt w ubiegłym roku. Impreza spodobała się zarówno klientom jak i wystawcom, więc w tym roku zjazd ponownie się odbędzie. Weźmie w nim udział sześć pojazdów oferujących kuchnię na kółkach. W menu hamburgery, frytki, panini, pieczone ziemniaki, kurtosze i inne…

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM, 6.12, 12:00-19:00
Akcja realizowana wspólnie ze Stowarzyszeniem Tyskie Szpilki w Biznesie. Podczas akcji wśród klientów centrum przeprowadzona zostanie zbiórka środków finansowych na potrzeby tyskiego Hospicjum dla Dzieci. W ramach akcji dla klientów przygotowane zostaną warsztaty i niespodzianki dla dzieci – warsztaty plastyczne, malowanie twarzy, zdjęcia z Mikołajem, balony i słodkości.

ŚWIĄTECZNY KONCERT, 10.12, 15:00-18:00
Koncert na placu przed wejściem do centrum. Występy zespołów muzycznych, tanecznych i instrumentalnych. Udział biorą: Zespół Muzyczny „Włóczykije”, Szkoła Tańca „Tito Dance Studio”, Szkoła Suzuki z Tychów oraz gość specjalny – flecista Paweł Stępień, półfinalista programu TVN „Mam Talent”.

PAKOWANIE PREZENTÓW, 17-18.12, 12:00-20:00
W ostatni weekend przed Bożym Narodzeniem czynny będzie w centrum bezpłatny punkt pakowania prezentów. Usługa wyłącznie dla klientów centrum, którzy swoje prezenty zakupili w naszym obiekcie. Aby skorzystać z usługi klient musi okazać dowód zakupu prezentu, który chce opakować oraz zarejestrować się jako uczestnik promocji w punkcie obsługi.

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY, 19-24.12, 12:00-20:00
W ostatnim tygodniu przed świętami Bożego Narodzenia zapraszamy tradycyjnie na świąteczny kiermasz, na którym nabyć będzie można wykonywane z sercem i pasją przedmioty służące do dekoracji i codziennego użytku oraz świąteczne smakołyki.