20-27 maja

Metamorfozy mam i córek

Z okazji obchodzonego w maju Dnia Matki przygotowaliśmy niespodziankę dla wszystkich Mam i ich Córek! To konkurs, w którym do wygrania będą metamorfozy dla Mamy wraz z Córką nastolatką [od 16 lat] bądź dorosłą już Córką.

Metamorfozy przeprowadzone zostaną pod okiem specjalistów od wizerunku – stylistki Aleksandry Frątczak-Biś, wizażystki marki INGLOT, kosmetyczki z CosmoBelle Clinic w Tychach i fryzjera ze Studia Fryzur BIOLIK z Tychów. Konkurs skierowany jest do klientek centrum handlowego CITY POINT. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest okazanie przez każdą z uczestniczek paragonu za zakupy dokonane w centrum w maju na kwotę co najmniej 50 zł. Zgłoszenia do konkursu będzie można dokonać wyłącznie osobiście podczas castingu, który odbędzie się w dniu 20 maja w godzinach 10:00-16:00 na terenie City Point. W dniach 25, 26 i 27 maja odbędzie się finał akcji i wręczenie nagród.

  • W dniu 25.05 finalistki konkursu wezmą udział w wieczorze filmowym cyklu “Kino na Obcasach” w Multikinie w Tychach [start o 19:00].
  • W dniu 26.05 finalistki poddane zostaną zabiegom kosmetycznym i fryzjerskim w salonach – fryzjerskim i kosmetycznym na terenie Tychów.
  • W dniu 27.05 w City Point odbędzie się finał akcji obejmujący: dobór garderoby przez zawodową stylistkę, wizaż, stylizację fryzury, a także pamiątkowa sesję zdjęciową i wręczenie nagród rzeczowych w konkursie.

Osoby zgłaszające swój udział w konkursie muszą być dyspozycyjne w dniach 25 maja w godz. 19:00 – do ok. 21:30 oraz 26 i 27 maja w godzinach 10:00-18:00 oraz wyrazić zgodę na udostępnienie i przetwarzanie swoich danych [imię i nazwisko] i wizerunku, ponieważ z przebiegu i finału metamorfoz przygotowany zostanie profesjonalny reportaż zdjęciowy, który ukaże się na łamach mediów centrum handlowego City Point oraz partnerów akcji, w tym na stronach www, fan page’ach na facebooku, instagramie oraz w prasie i na portalach internetowych.

Regulamin konkursu