od 6 do 23 grudnia

GWIAZDKOWE PREZENTY

W dniach 6-23 grudnia przygotowaliśmy dla naszych klientów, zarówno tych najmłodszych jak i całkiem dorosłych szereg atrakcji, które wprowadzą w świątecznym nastrój.

Wspólne przygotowania do świąt rozpoczniemy od pieczenia, dekorowania i pakowania pierniczków! Do Fabryki Pierniczków zapraszamy dzieci z rodzicami 6 grudnia w godzinach 15:00-19:00. Wstęp wolny.

Nieodzownym elementem świąt jest zwyczaj obdarowywania się prezentami. Tym razem pod choinkę podarujemy naszym klientom trochę kultury. Przez dwa kolejne piątki i soboty, 7-8 i 14-15 grudnia w godz. 12:00-18:00 będziemy mieli w prezencie zaproszenia do Multikina oraz bony podarunkowe do Empiku. Prezenty przyznawane będą jako premia zakupowa. Zasady promocji zawarte w regulaminie.

Zakupione pod choinkę prezenty będziemy też pięknie pakować. Stanowisko pakowania czynne będzie w dniach 21-23 grudnia w godzinach otwarcia galerii handlowej na poziomie 0. Poza pakowaniem będzie można na nim znaleźć świąteczne dekoracje do domu, w tym stroiki, świeczniki, świece, mini choinki i drzewka. Bezpłatnie pakować będziemy wyłącznie towary zakupione w City Point.  Szczegółowe zasady korzystania z usługi bezpłatnego pakowania zawiera regulamin.