1-16 października

FASHION DAYS Dni mody i urody

W dniach 1-16 października zapraszamy na jesienną edycję FASHION DAYS, wielkiego święta stylu i urody w CITY POINT

W ramach akcji na Panie będą czekały:

 • Konkurs “Nowa Ja”, 1-15 października
  Konkurs skierowany jest do pełnoletnich kobiet, które szukają nowego pomysłu na swój wizerunek. Nagrodą w konkursie są zakupy ze stylistką STYLISTS GROUP, w tym bon podarunkowy na 200 zł do wykorzystania podczas zakupów, zabiegi pielęgnacyjne i upiększające specjalistów od wizerunku – wizażystki INGLOT, manicurzystki UNIQUE, fryzjerki Studia Fryzjerstwa MAGDALENY WOLNIK oraz nagrody rzeczowe od sponsorów konkursu – marek TABOO, CCC, BUTIK, SENSATION TOMORROW, WAY TO BEAUTY, MYDLARNIA U FRANCISZKA, TOY PLANET, MULTIKINO, GUSTO DOMINIUM, STUDIO SIM, BY DZIUBEKA i BIG STAR, w tym bony podarunkowe, kosmetyki, zaproszenia do kina, na pizzę, markowe prezenty. Udział w konkursie może zgłosić każda z Pań. Wśród wszystkich zgłoszeń Organizator wybierze 3 finalistki, które wezmą udział w akcji. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą elektronicznie 1-10.10 oraz w centrum w dniach 1 i 8.10 w godz.12:00-18:00. Realizacja nagród odbędzie się w dniach 12.10 [manicure i fryzjer] i 15.10 [zakupy ze stylistką, wizaż, stylizacja finałowa, sesja foto]. Szczegółowe zasady konkursu zawiera Regulamin.
 • Porady i zabiegi specjalistek dbających o wizerunek, 8 i 15 października, 12:00-18:00
  Klientkom porad bezpłatnie będą udzielać stylistki ze STYLISTS GROUP, wizażystki marki INGLOT, fryzjerki ze STUDIO FRYZJERSTWA MAGDALENY WOLNIK, manicurzystki z salonu UNIQUE i brafitterki marki ESOTIQ. Zapisów można dokonywać od 1.10 pod adresem: fashiondays@city-point.pl oraz telefonicznie pod nr tel. +48 570 447 551. W dniach 8 i 15.10 zapisy wyłącznie w centrum w punkcie obsługi klienta.
 • Warsztaty makijażu, 9 października, I grupa 12:00-14:00, II grupa 14:00-16:00
  Bezpłatne warsztaty dla kobiet, które chciałyby poznać tajniki sztuki makijażu poprowadzone przez wizażystkę INGLOT. W programie warsztatów makijaż dzienny i wieczorowy oraz przegląd kosmetyczek. Liczba miejsc w warsztatach ograniczona. Zapisy [od 19.09] i szczegółowe informacje w sklepie INGLOT. Warunki udziału w warsztatach zawiera Regulamin.
 • Pokazy bielizny, 16 października, 14:00-18:00
  Pokazy bielizny marki ESOTIQ połączone z niespodzianką dla klientek dokonujących zakupów w sklepie ESOTIQ. Start pierwszego pokazu – piżamy, szlafroki damskie ESOTIQ godz. 15:00, drugiego – bielizna damska ESOTIQ ok. 17:00. W dniu pokazów w sklepie obowiązywał będzie rabat 30% na nową kolekcję, a wśród klientek sklepu, które wezmą udział w pokazach rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe.

Partnerami akcji są marki występujące w centrum, które udostępniły kolekcje do stylizacji i/lub ufundowały nagrody rzeczowe dla finalistek konkursu “Nowa Ja” INGLOT, ESOTIQ, RESERVED, CCC, BIG STAR, HOUSE, DIVERSE, CROPP, TABOO, BUTIK, MYDLARNIA U FRANCISZKA, WAY TO BEAUTY, BY DZIUBEKA, MULTIKINO, GUSTO DOMINIUM, TOY PLANET, SENSATION TOMORROW, STUDIO SIM oraz firmy zewnętrzne: STYLISTS GROUP – porady stylistek dla klientek centrum oraz zakupy i stylizacja z finalistkami konkursu “Nowa Ja”, Studio Fryzjerstwa MAGDALENA WOLNIK – porady i zabiegi fryzjerskie dla klientek centrum i finalistek konkursu “Nowa Ja”, Studio kosmetyczne UNIQUE – manicure dla klientek centrum i stylizacja paznokci finalistek konkursu “Nowa Ja” oraz Stowarzyszenie TYSKIE SZPILKI W BIZNESIE.