od 1 do 3 Czerwca

Dzień dziecka w City

BAJKOWY DZIEŃ DZIECKA w CITY POINT TYCHY

W sobotnie popołudnie 2 czerwca od 13:00 do 17:00 centrum handlowo-rozrywkowe zaprasza milusińskich w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym na bajkowy Dzień Dziecka. W programie przewidziano animacje z bajkowymi postaciami takimi jak Królewna Śnieżka, Syrenka, Anna i Elsa z Krainy Lodu oraz superbohaterami – Supermenką i Lordem Vaderem. Nie zabraknie uwielbianej przez dzieci atrakcji w postaci malowania twarzy, a także warsztatów kreatywnych oraz zabaw i konkurencji zręcznościowych. Na każde dziecko, które weźmie udział we wszystkich animacjach czekać będzie drobna pamiątkowa nagroda. Wstęp dla dzieci z rodzicem/ rodzicami za okazaniem przez rodzica paragonu za dowolne zakupy dokonane w City Point na kwotę co najmniej 10 zł i rejestracją w punkcie obsługi klienta w dniu akcji.

ATRAKCJE DLA DZIECI W MULTIKINIE I PIZZA DOMINIUM

Atrakcje dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka przygotowali też MULTIKINO i PIZZA DOMINIUM.

W MULTIKINIE przez 4 dni od 31.05 do 3.06 na ekranach wyświetlane będą filmy uwielbiane przez dzieci jak „Bella i Sebastian 3”, „Wyszczekani”, „Futrzaki ruszają na ratunek”, a do tego mnóstwo atrakcji, które spowodują, że Dzień Dziecka na długo pozostanie w pamięci najmłodszych kinomanów. W dniu 2 czerwca odbędzie się “pieskowy” Dzień Dziecka. Zabawa potrwa od godz. 11:00 do 14:00. Tego dnia nie zabraknie tworzenia nowych zabawek dla piesków, zaglądania do psiej budy, malowania buziek oraz masy dobrego humoru. W dniach 1-3.06 mali kinomani mogą liczyć na upominki przed seansami dla dzieci.

W restauracji PIZZA DOMINIUM w dniu 3 czerwca odbędą się Warsztaty dla Małych Kucharzy. Udział w nich mogą wziąć dzieci w wieku 4-10 lat. Dzieci zapisują rodzice. Warsztaty potrwają około godziny i odbędą się w dwóch turach, pierwsza o godz. 10:00, druga o godzinie 11:00. W każdej grupie będzie do 25 osób. Warsztaty skierowane są do klientów indywidualnych centrum. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zapisywać się można w lokalu lub telefonicznie.