3 października

CITY POINT TYCHY partnerem akcji MĘSKIE ZMIANY

MĘSKIE ZMIANY to konkurs skierowany do mężczyzn, którzy poszukują nowego stylu, chcieliby dowiedzieć się jak wyglądać lepiej, jak o siebie zadbać, jak dobrać garderobę, obuwie i dodatki modowe.

Organizatorem akcji jest Relook Studio Wizaż & Stylizacja. CITY POINT wraz z markami BIG STAR, CROPP, HOUSE, DIVERSE, CCC, WAY TO BEAUTY, MYDLARNIA U FRANCISZKA, STUDIO SIM, TOY PLANET, SENSATION TOMORROW, które udostępniają kolekcję na potrzeby stylizacji i/ lub sponsorują nagrody dla finalistów konkursu są partnerami tego wydarzenia.

W okresie 10.09-03.10 drogą internetową przyjmowane są zgłoszenia do konkursu. 5.10 Organizator wybierze 4 finalistów konkursu, którzy pod okiem stylistki Barbary Rdzanek z RELOOK STUDIO poddani zostaną męskim stylizacjom w zakresie doboru garderoby, obuwia, dodatków, fryzury, etc. Przebieg i efekt zabiegów specjalistów od wizerunku zostanie uwieczniony przez profesjonalnego fotografa. Finaliści poza nowym wizerunkiem wygrywają również nagrody rzeczowe ufundowane przez Partnerów wydarzenia.

23 września w godzinach 15:00-18:00 w CITY POINT czynny będzie punkt informacyjny akcji, w którym dyżurować będzie Organizator. Będzie można również dokonać rejestracji swojego udziału w konkursie na miejscu.

Szczegółowe zasady udziału w konkursie, infromacje o partnerach i nagrodach zawiera regulamin dostępny tu: relookstudio.com/pl/meskie-zmiany-regulamin-konkursu/