Wydarzenia

od 6 do 23 grudnia

GWIAZDKOWE PREZENTY

W dniach 6-23 grudnia przygotowaliśmy dla naszych klientów, zarówno tych najmłodszych jak i całkiem dorosłych szereg atrakcji, które wprowadzą w świątecznym nastrój.

Zobacz
od 23 do 25 listopada

Black Weekend w City Point Tychy

Zapraszamy do City Point na najgorętszy weekend zakupowy w roku! W dniach 23-25 listopada czekają na Was super okazje cenowe w sklepach oraz atrakcje wyłącznie dla klientów City Point!

Zobacz
od 26 do 28 października

Stylowy weekend

W ostatni weekend października, 26-28.10 zapraszamy na wielkie modowo-urodowe święto w City Point!

Zobacz
od 1 do 29 września

Szkolna wyprawka

Wrześniowe zakupy w City Point premiujemy nagrodami. Do wygrania są setki szkolnych gadżetów dla każdego ucznia i studenta!

Zobacz
1 września 12:00-18:00

Szkoła na wesoło.
Animacje dla dzieci.

Już po weekendzie zabrzmi szkolny dzwonek! Na uprzyjemnienie milusińskim powrotu do szkoły w radosnej atmosferze w sobotę, 1 września zapraszamy na animacje dla dzieci w wieku szkolnym.

Zobacz
od 1 do 3 Czerwca

Dzień dziecka w City

Zobacz
od 7 do 26 Maja

Zawód: Mama

Z okazji Dnia Mamy zapraszamy wszystkie nasze klientki będące mamami do wzięcia udziału w konkursie zakupowym, w którym do wygrania będzie biżuteria marki YES, oraz do skorzystania ze specjalnych atrakcji zaplanowanych na 26 maja.

Zobacz
od 20 do 21 kwietnia

ROZLICZ SWÓJ PIT W CITY POINT

Już po raz trzeci w City Point będzie można bezpłatnie rozliczyć swój PIT, bez konieczności późniejszej wizyty w Urzędzie Skarbowym.

Zobacz
24-31 marca

Wielkanoc w City

Przedświąteczne zakupy w City Point umilą klientom w każdym wieku liczne atrakcje.

Zobacz
od 8 do 10 marca

Dni Kobiet w City

W dniach 8-10 marca w City Point świętować będziemy Dni Kobiet! Z tej okazji dla naszych Klientek przygotowaliśmy specjalne bonusy!

Zobacz
3 marca

Otwarcie salonu GIFT POINT

Już w najbliższą sobotę w City Point otworzy się nowy salon! GIFT POINT oferował będzie eleganckie artykuły prezentowe. Znajdziemy tu zegarki Daniel Klein i Bruno Calvani, portfele Pierre Cardin, Ellini, Lorenti oraz biżuterię Venetto.

Zobacz

Sprawdź

Nasze promocje