Wydarzenia

od 1 do 29 września

Szkolna wyprawka

Wrześniowe zakupy w City Point premiujemy nagrodami. Do wygrania są setki szkolnych gadżetów dla każdego ucznia i studenta!

Zobacz
1 września 12:00-18:00

Szkoła na wesoło.
Animacje dla dzieci.

Już po weekendzie zabrzmi szkolny dzwonek! Na uprzyjemnienie milusińskim powrotu do szkoły w radosnej atmosferze w sobotę, 1 września zapraszamy na animacje dla dzieci w wieku szkolnym.

Zobacz
od 1 do 3 Czerwca

Dzień dziecka w City

Zobacz
od 7 do 26 Maja

Zawód: Mama

Z okazji Dnia Mamy zapraszamy wszystkie nasze klientki będące mamami do wzięcia udziału w konkursie zakupowym, w którym do wygrania będzie biżuteria marki YES, oraz do skorzystania ze specjalnych atrakcji zaplanowanych na 26 maja.

Zobacz
od 20 do 21 kwietnia

ROZLICZ SWÓJ PIT W CITY POINT

Już po raz trzeci w City Point będzie można bezpłatnie rozliczyć swój PIT, bez konieczności późniejszej wizyty w Urzędzie Skarbowym.

Zobacz
24-31 marca

Wielkanoc w City

Przedświąteczne zakupy w City Point umilą klientom w każdym wieku liczne atrakcje.

Zobacz
od 8 do 10 marca

Dni Kobiet w City

W dniach 8-10 marca w City Point świętować będziemy Dni Kobiet! Z tej okazji dla naszych Klientek przygotowaliśmy specjalne bonusy!

Zobacz
3 marca

Otwarcie salonu GIFT POINT

Już w najbliższą sobotę w City Point otworzy się nowy salon! GIFT POINT oferował będzie eleganckie artykuły prezentowe. Znajdziemy tu zegarki Daniel Klein i Bruno Calvani, portfele Pierre Cardin, Ellini, Lorenti oraz biżuterię Venetto.

Zobacz
1-14 lutego

Walentynki w City

Z okazji Święta Zakochanych zapraszamy wszystkie kochające się Pary do udziału w walentynkowych konkursach z nagrodami!

Zobacz

Sprawdź

Nasze promocje