X-zone

607 255 434

pn-sb: 10.00 - 21.00

nd: 10.00 - 20.00

Poziom 0

Pokaż na planie

W grudniu 2014 w CITY POINT otworzył się X-Zone -największy salon z grami. Salon X-zone oferuje sprzedaż, wypożyczenie oraz skup gier nowych oraz używanych.

W bogatej ofercie znajdują się niezliczone tytuły gier każdego gatunku, dzięki czemu nawet najbardziej wybredny gracz znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Salon X-zone oferuje sprzedaż gier nowych oraz używanych. Atrakcyjną propozycją, która z całą pewnością Was zainteresuje jest możliwość wypożyczania gier na jasnych i prostych zasadach. W ofercie znajdują się najnowsze tytuły już od 5 zł za tydzień grania. Dostęp do ponad 1200 fantastycznych gier, w super atrakcyjnych cenach jeszcze nigdy nie był tak prosty. Dla osób posiadających niepotrzebne gry została przygotowana również niezwykle ciekawa oferta.

Koniec z zastanawianiem się, co zrobić z grami na konsole, w które już nie gramy i dawno odeszły w zapomnienie. Teraz każdy zapalony gracz ma doskonałą okazję, by odsprzedać je w salonie X-zone. Odkup gier odbywa się za gotówkę lub na kartę przedpłaconą, za pomocą której w łatwy sposób będziecie mogli zakupić lub wypożyczyć na korzystnych warunkach nowe gry. Założenie karty jest bezpłatne i oferuje także możliwość wypożyczania filmów.