Promocje i Nowości

do 12 grudnia

Rosnące rabaty w BIG STAR

Do 12 grudnia zapraszamy na Rosnące Rabaty na akcesoria w salonie BIG STAR. Im więcej kupisz, tym większy rabat otrzymasz! Zapraszamy do salonu BIG STAR lub do zamawiania na www.bigstar.pl z bezpłatnym odbiorem w salonie.

od 23 do 26 listopada

Black Friday w Salonach YES!

Black Friday w Salonach YES! -20% na wybraną biżuterię. Promocja obowiązuje w dniach 23-26.11.2018. Promocje nie łączą się. Zapraszamy do Salonu YES!

od 12 listopada do 31 grudnia

DJ Lunch w Pizza Dominium

Skomponuj Lunch za 19,90 zł od poniedziałku do piątku do godziny 16:00. Wybierz przystawkę (do wyboru: pieczywo czosnkowe bez sera/bruschetta pharma/Pomodoro) i danie główne (do wyboru: mała pizza do trzech składników/sałatka/średnie Calzone/makaron. Do lunchu woda źródlana (200 ml). Zapraszamy do Pizza Dominium!

od 15 listopada

Autorska kolekcja BLACK LINE

Autorska kolekcja projektantów BIG STAR już w sprzedaży. Sprawdź kolekcję Black Line i przejdź na ciemną stronę mocy! Zapraszamy do salonu BIG STAR lub do zamawiania www.bigstar.pl z bezpłatnym odbiorem w salonie.

od 13 do 17 listopada

Pomóż planecie razem z WWF Polska

Przyjdź do City Point, odwiedź stanowisko fundacji WWF Polska i dowiedz się co możesz zrobić, aby pomóc! WWF działa na całym świecie na rzecz ochrony zagrożonych gatunków. Wolontariusze fundacji będą udzielać informacji na temat działań prowadzonych przez WWF, zagrożonych gatunków zwierząt oraz sposobów na pomaganie im.

od 2 listopada do 24 grudnia

Świąteczna promocja w Salonach YES!

Zmieścisz więcej pod choinką? Odwiedź Salon YES i skorzystaj z promocji -20% na drugą i każdą kolejną sztukę biżuterii. Spraw niezapomnianą radość sobie i swoim najbliższym! Promocje nie łączą się. Zapraszamy do Salonu YES!

do 4 listopada

Modna jesień w BIG STAR

Do 4 listopada -50% na drugą parę spodni. Zapraszamy do salonu BIG STAR i do zamawiania na www.bigstar.pl z bezpłatnym odbiorem w salonie.

od 26 do 28 października

6. urodziny Mydlarni u Franciszka

Mydlarnia u Franciszka w Tychach obchodzi już 6 urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy dla państwa moc atrakcji. Rabaty do – 20%, konkurs z nagrodami i słodki poczęstunek. Zapraszamy!

od 18 października

Jesienna kolekcja BIG STAR

Poznaj jesienną kolekcję BIG STAR i przekonaj się jak wiele stylizacji możesz stworzyć na jej bazie. Kolekcja FW18 pozwoli Ci określić własny styl i stanie się podstawą Twoich outfitów. Zapraszamy do salonu BIG STAR i do zamawiania na www.bigstar.pl z bezpłatnym odbiorem w salonie.

do 10 października

Promocja -30% na kurtki i swetry w BIG STAR

Przygotuj się na coraz chłodniejsze i krótsze dni. Do 10 października skorzystaj z promocji -30% na kurtki i swetry. Zapraszamy do salonu BIG STAR i do zamawiania na www.bigstar.pl z bezpłatnym odbiorem w salonie.

Sprawdź Najnowsze

Wydarzenia