background-image

 

WIELKANOC w CITY, 11-19.04

Przedświąteczne zakupy w CITY POINT obfitować będą w różne miłe niespodzianki!

W piątek, 11.04 od 16:00 do 21:00, zapraszamy na "happy hours" czyli specjalne rabaty i promocje w sklepach. Sklepy biorące udział w akcji będą oznaczone. Sprawdź Listę rabatów i promocji!

Sobotnie zakupy 12.04 premiować będziemy nagrodami. Klienci, którzy dokonają zakupów za kwotę co najmniej 200 zł* otrzymają w prezencie wielkanocną drożdżową babę! Promocja przewidziana dla pierwszych stu klientów, którzy zgłoszą się z paragonami zakupowymi (maksymalnie 2 paragony z dnia 12.04 na kwotę łączną nie niższą niż 200 zł brutto) do punktu obsługi klienta. Szczegółowe zasady promocji zawiera Regulamin promocji. Na dzieci czeka w tym dniu premiowany słodkimi nagrodami konkurs na szukanie jajeczek w centrum.

W niedzielę 13.04 od 12:00 do 18:00 w konkursie na najładniejszą pisankę będzie można wygrać bony na zakupy i zaproszenia do kina. Pisankę oraz materiały do jej dekoracji będzie można otrzymać w punkcie obsługi klienta rejestrując swój udział w konkursie. Prace konkursowe będą wykonywane w CITY POINT. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy 20, które trafią do aplikacji konkursowej. Głosowanie na prace będzie miało miejsce od 14 do 17.04. Sześć prac, które zbiorą największą ilość głosów zostaną nagrodzone. Szczegółowe zasady zabawy zawiera Regulamin konkursu. Dla najmłodszych działać będzie punkt malowania twarzy w pisankowe wzory.

Od 12 do 19.04 czynny będzie kiermasz rękodzieła, na którym tradycyjnie znajdą się ręcznie wykonane ozdoby i dekoracje świątecznego stołu jak stroiki, pisanki oraz piękne drobiazgi na prezent. Kiermasz będzie mieścił się na poziomie +2 galerii handlowej i będzie czynny w godzinach otwarcia galerii handlowej.

Gorące newsy na temat naszych wydarzeń i relacje zdjęciowe: www.facebook.com/City.Point.Tychy

Facebook Tweeter YouTube