background-image

Multikino

Premiery tygodnia

Repertuar Multikino na dni 30 lipca - 6 sierpnia
30 lipiec, czwartek

Ant-Man (2D, Dubbing)

11:00

Ant-Man (2D, Napisy)

20:00

Ant-Man (3D, Dubbing)

12:00, 14:40

Ant-Man (3D, Napisy)

17:20

Klucz do wieczności (2D, Napisy)

19:00, 21:40

Koko smoko (2D, Dubbing)

10:00, 11:15, 13:20, 15:30, 17:40

Magic Mike XXl (2D, Napisy)

13:50, 16:30, 19:10, 21:45

Piksele (2D, Napisy)

11:50, 16:50, 21:40

Piksele (3D, Napisy)

14:20, 19:15

Terminator: Genisys (2D, Napisy)

19:45

Ups! Arka odpłynęła (2D, Dubbing)

10:00

W głowie się nie mieści (2D, Dubbing)

12:00, 16:40

W głowie się nie mieści (3D, Dubbing)

14:20

31 lipiec, piątek

Ant-Man (2D, Napisy)

14:20

Ant-Man (3D, Dubbing)

10:45

ENEMEF: Noc książek z premierą "Papierowych miast" (2D, Napisy)

22:00

Klucz do wieczności (2D, Napisy)

17:20, 20:00, 22:40

Koko smoko (2D, Dubbing)

11:00, 13:10, 15:15

Papierowe miasta (2D, Napisy)

13:00, 15:30, 18:00

Piksele (2D, Napisy)

11:50, 20:45

Piksele (3D, Napisy)

17:00, 19:30, 23:10

Szubienica (3D, Napisy)

18:45, 20:30, 22:30

Ups! Arka odpłynęła (2D, Dubbing)

10:50

W głowie się nie mieści (2D, Dubbing)

14:00, 16:20

W głowie się nie mieści (3D, Dubbing)

11:40

Wykolejona (2D, Napisy)

13:30, 16:15, 19:00, 21:45

1 sierpień, sobota

Ant-Man (3D, Dubbing)

14:20

Klucz do wieczności (2D, Napisy)

17:20, 20:00

Koko smoko (2D, Dubbing)

11:00, 13:10, 15:15

Magic Mike XXl (2D, Napisy)

20:30

Mały Książe (2D, Dubbing)

11:50, 16:20

Papierowe miasta (2D, Napisy)

13:00, 15:30, 18:00

Piksele (2D, Napisy)

17:00

Piksele (3D, Napisy)

19:30, 22:00

Poranki 10:30 z kanałem Nick Jr (2D, PL)

10:30

Poranki 12:00 z kanałem Nickelodeon (2D, PL)

12:00

Szubienica (3D, Napisy)

18:45, 20:45

Ups! Arka odpłynęła (2D, Dubbing)

10:50

W głowie się nie mieści (2D, Dubbing)

14:00

W głowie się nie mieści (3D, Dubbing)

11:40

Wykolejona (2D, Napisy)

13:30, 16:15, 19:00, 21:45

2 sierpień, niedziela

Ant-Man (3D, Dubbing)

14:20

Klucz do wieczności (2D, Napisy)

17:20, 20:00

Koko smoko (2D, Dubbing)

11:00, 13:10, 15:15

Magic Mike XXl (2D, Napisy)

20:30

Mały Książe (2D, Dubbing)

11:50, 16:20

Papierowe miasta (2D, Napisy)

13:00, 15:30, 18:00

Piksele (2D, Napisy)

17:00

Piksele (3D, Napisy)

19:30, 22:00

Poranki 10:30 z kanałem Nick Jr (2D, PL)

10:30

Poranki 12:00 z kanałem Nickelodeon (2D, PL)

12:00

Szubienica (3D, Napisy)

18:45, 20:45

Ups! Arka odpłynęła (2D, Dubbing)

10:50

W głowie się nie mieści (2D, Dubbing)

14:00

W głowie się nie mieści (3D, Dubbing)

11:40

Wykolejona (2D, Napisy)

13:30, 16:15, 19:00, 21:45

3 sierpień, poniedziałek

Ant-Man (2D, Napisy)

14:20

Ant-Man (3D, Dubbing)

10:45

Klucz do wieczności (2D, Napisy)

17:20, 20:00

Koko smoko (2D, Dubbing)

11:00, 13:10, 15:15

Magic Mike XXl (2D, Napisy)

20:30

Papierowe miasta (2D, Napisy)

13:00, 15:30, 18:00

Piksele (2D, Napisy)

11:50, 22:00

Piksele (3D, Napisy)

17:00, 19:30

Szubienica (3D, Napisy)

18:45, 20:45

Ups! Arka odpłynęła (2D, Dubbing)

10:50

W głowie się nie mieści (2D, Dubbing)

14:00, 16:20

W głowie się nie mieści (3D, Dubbing)

11:40

Wykolejona (2D, Napisy)

13:30, 16:15, 19:00, 21:45

4 sierpień, wtorek

Ant-Man (2D, Napisy)

14:20

Ant-Man (3D, Dubbing)

10:45

Klucz do wieczności (2D, Napisy)

17:20, 20:00

Koko smoko (2D, Dubbing)

11:00, 13:10, 15:15

Magic Mike XXl (2D, Napisy)

20:30

Papierowe miasta (2D, Napisy)

13:00, 15:30, 18:00

Piksele (2D, Napisy)

11:50, 22:00

Piksele (3D, Napisy)

17:00, 19:30

Szubienica (3D, Napisy)

18:45, 20:45

Ups! Arka odpłynęła (2D, Dubbing)

10:50

W głowie się nie mieści (2D, Dubbing)

14:00, 16:20

W głowie się nie mieści (3D, Dubbing)

11:40

Wykolejona (2D, Napisy)

13:30, 16:15, 19:00, 21:45

5 sierpień, środa

Ant-Man (2D, Napisy)

14:20

Ant-Man (3D, Dubbing)

10:45

Klucz do wieczności (2D, Napisy)

17:20, 20:00

Koko smoko (2D, Dubbing)

11:00, 13:10, 15:15

Magic Mike XXl (2D, Napisy)

20:30

Papierowe miasta (2D, Napisy)

13:00, 15:30, 18:00

Piksele (2D, Napisy)

11:50, 22:00

Piksele (3D, Napisy)

17:00, 19:30

Szubienica (3D, Napisy)

18:45, 20:45

Ups! Arka odpłynęła (2D, Dubbing)

10:50

W głowie się nie mieści (2D, Dubbing)

14:00, 16:20

W głowie się nie mieści (3D, Dubbing)

11:40

Wykolejona (2D, Napisy)

13:30, 16:15, 19:00, 21:45

6 sierpień, czwartek

AMY (2D, Napisy)

19:00

Ant-Man (2D, Napisy)

21:40

Ant-Man (3D, Dubbing)

10:45

Klucz do wieczności (2D, Napisy)

16:20, 20:30

Koko smoko (2D, Dubbing)

11:00, 13:10, 15:15

Magic Mike XXl (2D, Napisy)

21:20

Papierowe miasta (2D, Napisy)

13:00, 15:30, 18:00

Piksele (2D, Napisy)

12:10, 22:00

Piksele (3D, Napisy)

17:00, 19:30

Szubienica (3D, Napisy)

17:20, 19:20

Ups! Arka odpłynęła (2D, Dubbing)

10:45

W głowie się nie mieści (2D, Dubbing)

11:20, 13:50

W głowie się nie mieści (3D, Dubbing)

14:40

Wykolejona (2D, Napisy)

13:30, 16:15, 19:00, 21:45

Wydarzenia tygodnia

Kontakt i godziny otwarcia

Kasy kina czynne 15 minut przed startem pierwszego seansu i zamykane 15 minut po starcie ostatniego seansu

mkino

Multipleks w Tychach jest 28 kinem sieci Multikino w Polsce. Miłośnicy filmów mają do dyspozycji pięć sal kinowych, które łącznie mogą pomieścić ponad 1200 osób. Wszystkie sale są wyposażone w cyfrowe projektory pozwalające na projekcje 3D oraz najnowocześniejszy system dźwiękowy. Multikino poza nieskazitelnym obrazem i dźwiękiem oferuje widzom najszerszy i najbardziej zróżnicowany repertuar filmowy. Multikino to więcej niż kino, obok premier kinowych na wielkim ekranie widzowie mogą oglądać również: koncerty, maratony filmowe, transmisje sportowe, Poranki dla dzieci, Kino na obcasach oraz Multibabykino. Więcej informacji oraz repertuar Multikina w Tychach można znaleźć na stronie www.multikino.pl

Facebook Tweeter YouTube